Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Чи буде скорочення штатів?

Таким питанням заклопотані чимало наших співгромадян, чия доля зараз в руках місцевих обранців, бо за кожним їх рішенням стоїть доля людини.
В минулу п’ятницю, 27 жовтня, відбулося за-сідання дев’ятнадцятої позачергової сесії Кам’янсько-Дніпровської районної ради сьомого скликання. На сесії були присутні 19 депутатів районної ради. Головував на засіданні голова районної ради Геннадій Олененко. В роботі сесії взяли участь депутати районної ради, голова Кам’янсько-Дніпровській районної державної адміністрації Валерій Свєшніков, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.
Депутати сформулювали порядок денний, включивши до нього додаткові питання та проголосували за нього в цілому. Таким чином в порядку денному були питання, які напередодні 26 жовтня розглянули на спільному засіданні постійнодіючих профільних комісії райради. Участь у засіданні комісій взяли голова районної державної адміністрації Валерій Свєшніков, його заступник Ксенія Альошина, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації. На за-сіданні комісій конструктивно обговорили проекти рішень райради, а саме: про звіт щодо виконання Програми стимулювання збільшення виробництва та покращення якості сільськогосподарської продукції в Кам’янсько-Дніпровському районі Запорізької області на 2016-2020 роки, за 2016 рік; про передачу бюджетних установ зі спільної власності територіальних громад сіл, міста Кам’янсько-Дніпровського району у власність Водянської сільської об’єднаної територіальної громади; про норматив відрахування до загального фонду районного бюджету на 2017 рік частини чистого прибутку (доходу) комунальним підприємством «Продовольчо-зернова та переробна компанія»; про звіт директора комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання со-ціальних послуг)» Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області про роботу установи за 2016 рік, та інше.
Щодо передачі бюджетних установ зі спільної власності територіальних громад сіл, міста Кам’-янсько-Дніпровського району у власність Водянської сільської об’єднаної територіальної громади депутати районної ради вирішили: передати з 1 січня 2018 року: КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ст..№1 ім. Ф. О. Окатенка», КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2»; КЗ «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст.№1»; КЗ «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст.№2»; КЗ «Нововодянська ЗОШ І-ІІІст.».
На сесії також було заслухане питання про передачу бюджетних установ та інших об’єктів зі спільної власності територіальних громад сіл, міста Кам’янсько-Дніпровського району у власність Кам’янсько-Дніпровської міської об’-єднаної територіальної громади і прийняте відповідне рішення. Таким чином до Кам’янсько-Дніпровської громади у власність перейдуть:
з 1 січня 2018 року: КЗ «Кам’янсько-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», КЗ «Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія», КЗ «Великознам’-янська ЗОШ І-ІІІ ст. №1», КЗ «Великознам’янська ЗОШ І-ІІ ст. №2» , КЗ «Великознам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3», КЗ «Великознам’янська ЗОШ І-ІІ ст. №4», КДНЗ ясла-садок «Топольок», КДНЗ ясла-садок «Зайчик», КЗ «Будинок дитячої творчості», КСЗ «Кам’янсько-Дніпровська ДЮСШ», КЗ «Кам’янсько-Дніпровська районна ДЮСШ «Колос», КЗ «Кам’янсько-Дніпровська районна дитяча школа мистецтв», КЗ «Кам’янсько-Дніпровський районний історико-археологічний музей», КЗ «Кам’янсько-Дніпровська районна бібліотека для дорослих та дітей», КЗ «Кам’янсько-Дніпровський районний будинок культури», районний організаційно-методичний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи, КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»; майно відділу освіти, молоді та спорту, а саме: будівля БДТ загальною площею 2 246 кв.м., яка розташована на вул.Гоголя, 7; майно відділу культури і туризму Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації , а саме: адміністративна бу-дівля з допоміжними господарськими спорудами загальною площею 720,19 кв.м., яка розташована на вул. Щаслива, 110. Цим же рішенням рекомендовано міському голові Кам’янсько-Дніпровської міської ради створити відповідну комісію, якій здійснити приймання-передачу бюджетних установ та інших об’єктів зі спільної власності територіальних громад сіл, міста Кам’янсько-Дніпровського району у власність Кам’янсько-Дніпровської міської об’єднаної територіальної громади та надати на затвердження голові районної ради акти приймання-передачі бюджетних установ та інших об’єктів.
Депутати районної ради своїм рішенням, з метою забезпечення прав та законних інтересів мешканців сіл Кам’янсько-Дніпровського району, рекомендували сільським головам району, в термін до 1 грудня 2017 року провести консультації з виконавчим комітетом Кам’янсько-Дніпровської міської ради, з приводу обговорення можливого співробітництва у сфері надання послуг населенню, а також врегулювання проблемних питань розподілу майна та збереження штатної чисельності трудових колективів наступних бюджетних установ району: КСЗ «Кам’янсько-Дніпровська дитяча юнацька спортивна школа», Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області; КЗ «Кам’янсько-Дніпровська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос», КЗ «Кам’янсько-Дніпровська районна дитяча школа мистецтв», КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». Найбільш дискутували депутати на сесії по питанню збереження чисельності співробітників цих установ, тому що вони мають штатних співробітників не тільки в Кам’янці-Дніпровській, але в інших населених пунктах району, які територіально належать до інших громад.
Свої точки зору з цього приводу гаряче відстоювали депутати районної ради Олена Козулькова, Михайло Пригода, Віталій Хабло, Ірина Зикова.
Голова міської ради Володимир Антоненко, зі свого боку, заявив, що приймаючи об’єкти у власність Кам’янсько-Дніпровської громади, природно буде вирішувати всі питання, що стосуються життєдіяльності цих установ.
Голова Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації, зауважив:
- Приймаючи рішення про передачу об’єктів, міська рада та її депутатський корпус повинні розуміти, що при зміні власника зберігається як підприємство, так і його структура.
Тому прошу депутатів зважено поставитися до прийняття рішення, адже іншого шляху його вирішення немає. І за кожним рішенням стоїть доля людини.
Тетяна Паламар.