Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


День дошкілля у садочку «Сонечко»

3.jpg

Важливо не те, що і скільки ми робимо, а те, скільки любові та натхнення ми вкладаємо в свою працю…
День дошкілля – це свято дитинства й визнання його, як щасливої пори. Недарма кажуть, що дитинство – це ранок життя, а ранок має бути щасливим.
27 вересня всі, хто потрапляв у дитячий садок «Сонечко», - опинявся у світі яскравих кольорів, фантазії, творчості, любові до дитинства.
Цей день був наповнений позитивними емоціями у дітей та дорослих від зустрічі – сюрпризу з улюбленим казковим героєм – Лунтіком (інструктор фізкультури Т.М. Плетенець). Він завітав до кожної групи,кабінету та привітав зі святом усіх дошкільнят та тих, хто піклується дитинством.
Здивуванню малечі і дорослих не було меж: щирі погляди, усмішки, неприхована радість – все це перетворило свято на казку, в якій здійснюються бажання і перемагає добро. Лунтік розважав усіх своїми веселими пісеньками, танцями та іграми, а ще діти отримали солодкі подарунки від казкового гостя.
Святковий сценарій продовжили дитячі віршики. Дзвінкі голосочки дітей доносили славу та шану нелегкій праці педагогів, діти дякували дорослим за щоденне тепло їхніх сердець, за щирість, доброту, за відданість своїй професії.
Протягом концертної програми вихователі мали можливість проявити свій творчий хист: зас-півали пісню «Наш садочок рідний дім…» та продемонстрували арсенал професійних знань, досвід роботи у різноманітних конкурсах.
Привітати зі святом працівників садочка завітав сільський голова Єрмаков Сергій Вікторович. Він зазначив:
– Дане свято – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості.
Колектив «Джерело» сільського Будинку культури також завітав до садочка у гості. Учасники колективу привітали присутніх піснями та гарними словами.
Також привітати працівників «Сонечка» з Днем дошкілля завітала приватний підприємець Валентина Миколаївна Живогляд, яка звернулася зі словами подяки до дорослих, які піклуються про дітей у садочку; за те, що допомагають їм підбирати сонячні фарби життя, плекають здатність творити, любити, мріяти.
Завдяки спонсорській допомозі депутата Кам‘янсько-Дніпровської районної ради Юрія Івановича Чорного до свята дошкілля в музичній залі нашого садочка з‘явилася нова гардина, яка прикрашає вікна і наповнює зал світлом і теплом.
Кульмінацією свята став солодкий подарунок – величезний та смачний торт від приватного підприємця Олександра Івановича Яшнікова.
Ось так цікаво та змістовно відсвяткували День дошкілля у дитячому садку «Сонечко». Кожен співробітник дитячого садка в цей день отримав можливість «стати на п‘єдестал» і, користуючись заслуженою повагою батьків, дітей і суспільства, по праву приймати привітання і слова безмежної вдячності.
Адміністрація КДНЗ я/с «Сонечко»