Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Інформаційні зустрічі у сільраді

14_1.jpg
14.jpg

Традиційно кожну останню середу місяця у Водянській сільській раді проходить спільне засідання ради ветеранів і квартальних під головуванням Сергія Вікторовича Єрмакова, голови громади.
Так було і 30 серпня. Сергій Вікторович розповів про нагальні проблеми громади і зокрема села Водяне, що зроблено за серпень, поділився планами на майбутнє. І що саме головне – через раду ветеранів та квартальних вся необхідна інформація доводиться до мешканців села.
А якщо в цей день є ще й іменинник – то цей факт, зрозуміло, стане головною подією. Так і в цей раз, всі вітали Миколу Михайловича Германа з 80-річчям. В своєму віці це жвава людина з активною життєвою позицією. Микола Михайлович, як професійний профспілковий діяч, а він багато років очолював профспілку робітників радгоспу «Водяне», завжди в курсі усіх справ. Голова сільської ради особисто вручив подарунок М. М. Герману і побажав:
- Від щиро серця Вам міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, підтримки і уваги близьких людей. Дай Вам Бог на землі ще багато світлих днів і щасливих років, і бути яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню.
   Миколу Михайловича присутні вітали з Днем народження, дякували за невтомну працю у післявоєнний час, за активну громадську роботу, зичили імениннику відзначати  у широкому колі рідних і друзів ще й 100-річчя.
За плечима цієї шанованої людини довге життя, наповнене мужністю. Дякуючи за увагу та вітання,   М. М. Герман побажав усім усіляких гараздів, довголіття при доброму здоров’ї, а також мирного неба над Батьківщиною.
До речі, традиційні засідання з радою ветеранів села та квартальними вирішили проводити щомісяця і в селах Дніпровка і Нововодяне.
Віра АНДПУСЕНКО
Фото Валерія ЖИВОГЛЯДА