Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


В школах району радісно пролунав перший дзвоник

12.jpg

1 вересня святковий і особливий день для дітей і молоді, адже починається новий навчальний рік – рік засвоєн-ня нових знань і умінь, наполегливої праці та високих звершень. З нагоди Дня знань першого вересня в усіх загальноосвітніх школах Кам’янсько-Дніпровського району пройшли урочисті лінійки та святкові заходи.
На шкільних подвір’ях традиційно зібрались школярі, вчителі, батьки, представники влади, щоб урочисто розпочати новий навчальний рік. З привітальними словами та настановами до школярів зверталися директори шкіл, керівництво Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації, районної ради та органів місцевого самоврядування району. Багато теплих слів лунало в цей день і від батьків, першачків і одинадцятикласників.
Під час візиту до загальноосвітніх шкіл народний депутат України Володимир Бандуров, депутати обласної ради Володимир Тарасов, Володимир Антоненко, представники Кам’янсько-Дніпровської філії ТОВ СП «Нібулон» презентували подарунки учням – спортивний інвентар, м’ячі, шкільні приналежності.
На завершення урочистостей переливчастий шкільний дзвоник покликав усіх на перший урок. Особливо пам’ятним він буде для першокласників – це їхній старт у велику Країну Знань і незабутнім стане для випускників, перед якими відкривається шлях у доросле життя.

НД-інфо