Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Нехай довічне везіння спіткає всю нашу шкільну родину

11_2.jpg
11_1.jpg

Веселка - чи не наймагічніше явище природи, яке завжди дивувало людство. І скільки б років не було людині, різнокольоровий міст між небом і землею викликає посмішку, захоплення та надію на мирне життя. Прикмети стверджують, що довічне везіння можна придбати, якщо пройтися під веселкою.
Учні, вчителі та гості Заповітненської загальноосвітньої школи I - III ступенів 1 вересня мали змогу перевірити цю прикмету, бо незважаючи на похмуре небо, декілька найспритніших сонячних промінчиків зустрілися з краплинками дощу і на шкільному подвір’ї з’явилася веселка!

Цього святкового дня чекали наші першокласники та їхній класний ке-рівник Олена Миколаївна Остапюк: вони підготували танок, співали пісню та розповідали вірші. На свято до першачків завітали Одиниця (Роман Меркуш), Шпаргалка (Поліна Курган) та Лінь (Анна Стрельчук), але учні дуже голосно попросили їх залишити нашу школу та не заважати навчанню. Ще до учнів завітала Маша (Ксенія Калініна) і намагалася подарувати дітлахам двійки, та не вдалося, бо першачки до школи ставляться серйозно.
Привітати нашу шкільну родину прийшли гості: голова сільської ради Вадим Жаравін, голова профсоюзу ПАТ “Племзавод “Степной” Оксана Полегенька та настоятель церкви отець Димитрій.
Учениці 11 класу від імені народного депутата Володимира Бандурова подарували першокласникам ростоміри та плакати “Розклад уроків”.
Свято пройшло весело та злагоджено. Першокласники й незчулися як прийшов час першого дзвоника та першого в їхньому житті уроку.
Право дати перший дзвінок надали учню 10 класу Денису Калініну та учениці 1 класу Каріні Мірошник.
Нехай довічне везіння спіткає всю нашу шкільну родину, а веселка подарує бажання пізнавати нове, радіти життю та вірити...
А.П. Пурій, педагог-організатор Заповітненської ЗОШ I - III ступенів