Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Літо, прощавай!

8.jpg

Уже третій рік поспіль 31 серпня в Новодніпровській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів традиційно проходить виховний захід «Прощавай, літо- літечко!», де задіяні не тільки школярі, але й усі вчителі.
Учні школи зі своїми батьками, вчителі та гості зібралися разом на шкільному подвір’ї, де всіх привітала директор нашої школи Наталія Вікторівна Юртіна. Вона наголосила, що такий захід піднімає настрій дітям наприкінці канікул, адже для батьків нема нічого кращого, ніж чути дитячий сміх.
Діти отримали можливість цікаво відпочити та повеселитися, адже в розважальній програмі були рухливі ігри, забави, загадки, казки. Змагання проводилися з метою пропагування здорового способу життя. 
Школярі із задоволенням змагалися між собою у спритності, швидкості, кмітливості, умінні долати перешкоди, приймали активну участь у різноманітних конкурсах, тобто корисно витратили свою безмежну енергію.
Після змагань всі насолоджувалися танцями, піснями, декламуванням віршів про літо у виконанні учнів школи, а вчителі теж не відставали від учнів і показали свої здібності, інсценувавши дитячу казку «Колобок».
Після завершення концерту всі разом попрямували на спортивний майданчик запалювати вогнище навчання.
В цей час на небі з’явилися дві яскраві веселки. Наче небо доброзичливо посміхалося дітям та бажало їм удачі та натхнення.
На протязі усього виховного заходу панувала атмосфера доброзичливості, бажання проявити свої здібності та водночас навчитися чомусь новому. Найактивнішими вболівальниками на святі були батьки.
1 вересня діти пішли до школи отримувати знання та найкращі спогади про веселе літо і про чудові зустрічі  назавжди лишаться в душі.
О.М. СОЛОВЙОВА, заступник директора з навчально-виховної роботи