Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


День знань в дитячому садку – початок радісних сюрпризів

2.jpg

День знань в дитячому садку!
Світ барвистий, веселковий,
Різно-різно кольоровий,
Мов народжений красою,
Наче скроплений росою,
В чистих барвах, як обнова,
- Вся планета кольорова.
І на цій планеті діти
В мирі й дружбі хочуть жити.

1 вересня - початок навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних навчальних закладах. В цей день на святково прикрашеному повітряними кульками, гірляндами квітів, різнокольоровими прапорцями і наповненому дитячим щебетом подвір’ї дитсадка «Сонечко» зібрались дошкільнята.
На порозі дітлахів та їх батьків зустрічали клоун Бім та Ведмедик, які дарували веселий настрій та різнокольорові кульки. Так, для них цей день незвичайний, немов маленькі школярики вони сьогодні несміливо ступали у садочок,тримаючи у своїх тендітних рученятах різнокольорові кульки.
Всі працівники нашого закладу старанно готувалися до цього дня: прикрашали майданчик, готували костюми, провели розвагу присвячену Дню знань.
Дошкільнята розказували вірші про школу, співали пісні та грали в ігри, відгадували загадки,отримали велике задоволення від участі на святі.
І ось настала довгоочікувана мить, дзвенить дзвіночок і кличе до знань. З цієї миті розпочався новий навчальний рік, від якого ми чекаємо чогось нового і незвіданого, по-дитячому…

Колектив КДНЗ я/с «Сонечко»