Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Яке прекрасне слово «Волонтер»

1.jpg

24 серпня вся Україна святкувала 26 річницю Незалежності і як завжди, в цей день відбулося багато святкових заходів.
Не залишився осторонь і наш колектив «Червона калина» (с. Нововодяне), який з волонтерським візитом завітав до села Ушкалка, Херсонської області з привітанням до учасників АТО та мешканців села.
В святковій програмі колективом були виконані пісні різного напрямку: патріотичні, ліричні, гумористичні. Присутні були дуже задоволені виступом колективу. Велику подяку висловили учасники АТО за пісню «Ми не хочемо війни» та вірш «Соколята» на сьогоденну тематику. Вся концертна програма, яка зайняла більше двох годин, супроводжувалась оплесками і слухачі не хотіли розходитись.
Слова подяки в адресу колективу звучали і від голови сільської ради А.Є Кучинської та завідуючої сільським Будинком культури Л.В. Гайдукової, які одержали великий коровай та подарунок в знак нашого візиту.
В свою чергу Л.Є. Кучинська передала коровай для мешканців психоневрологічного відділення, до якого «Червона калина» разом з отцем Василем (м. Енергодар) приїздила неодноразово з концертом та волонтерськими подарунками. Ми їх відвідуємо втретє, за що нам дуже вдячні мешканці та обслуговуючий персонал закладу.
Ось і в кінці вересня плануємо відвідати з концертом та подарунками спеціальний заклад в селі Іванівка, а в жовтні ми з волонтерським концертом плануємо відвідати спеціальний заклад в селі Орлянка, куди нас запрошують уже давно. Наш колектив з задоволенням і ентузіазмом готовий порадувати своєю творчістю всіх бажаючих, не зважаючи на фінансові і транспортні труднощі.
А учасницям колективу, нашим дівчатам на майбутнє, бажаю здоров’я, натхнення в роботі і сімейного благополуччя.

З великою повагою до учасників вокального колективу «Червона калина», завідуюча сільським клубом
А.С. ПОГОРІЛА.