Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Обговорення та вирішення нагальних питань сімей зі складними життєвими обставинами

6.jpg

«Роблячи щасливим одну маленьку людину, ми робимо краще весь світ!», - під таким гаслом 22 серпня поточного року, на базі Кам’янсько-Дніпровського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було відкрите засідання круглого столу за участю суб’єктів соціальної роботи, які працюють у даному напрямку, та керівництва Кам’янсько-Дніпровської РДА.
Прийняти участь у нараді були запрошені: заступник голови Кам’янсько-Дніпровської РДА К.Г.Альошина, методист психологічної служби та охорони дитинства відділу освіти, молоді та спорту Кам’янсько-Дніпровської РДА О.Л. Брантова, головний спеціаліст служби у справах дітей Кам’янсько-Дніпровської РДА І.Г.Забегайло, спеціаліст Кам’янсько-Дніпровського бюро безоплатної вторинної правової допомоги Л.М. Антонік, спеціалісти РЦСССДМ, працівники ЗМІ. До проведення наради також приєднались представники Кам’янсько-Дніпровського міськрайонного відділу пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. Тема цього заходу - соціальний захист дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Зазначеним заходом було охоплено 23 особи.
Засідання було розпочато із виступу директору РЦСССДМ Людмили Куницької, яка ознайомила присутніх з регламентом направленої зустрічі та озвучила порядок денний. На засідання круглого столу виносились питання щодо: роботи комісії з питань захисту прав дитини, запровадження новітніх соціальних технологій: патронат над дитиною та наставництво; обліку сімей, що опинились у складних життєвих обставинах, та надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним верствам населення.
Зі вступним словом до всіх звернулась заступник голови Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Ксенія Альошина, яка привітала всіх присутніх з приближенням державних свят та наголосила на великій значимості со-ціальної роботи, а головне підтримки та допомоги сім’ям зі складними життєвими обставинами.
- Майбутнє нашої нації залежить лише від вірного виховання молодшого покоління, та саме рідні батьки повинні виконувати цю роль, - зазначила Ксенія Григор’ївна.
Ірина Забегайло, головний спеціаліст ССД, розкрила присутнім специфіку роботи комісії з питань захисту прав дитини. Детально розповіла про всі питання, які частіше всього виносяться на розгляд комісії у справах дітей. Наголосила на тому, що на теперішній час механізм взаємодії з Кам’янсько-Дніпровським РЦСССДМ налагоджений, тому розбіжностей у роботі не виникає.
Директором Центру були обговорені основні форми сімейного виховання дітей, а також питання, щодо запровадження новітнього методу сімейного виховання, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 року № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», метою якого є - повернення дитини до родини та недопущення втрати зв’язку з біологічними батьками. В свою чергу, Людмила Антонік, спе-ціаліст Кам’янсько-Дніпровського бюро безоплатної вторинної правової допомоги, детально розповіла про надання юридичної допомоги громадянам України, підкресливши:
- Основною метою роботи бюро безоплатної вторинної правової допомоги – це забезпечити право людини на правосуддя.
В ході заходу відбулось жваве обговорення порушених у виступах проблем, у якому взяли активну участь усі присутні. На засіданні панувала дружня, невимушена атмосфера.
Наприкінці зустрічі, згідно розпорядження голови Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрацї № 222 від 05.07.2017 «Про активізацію профілактичної роботи з сім’ями з дітьми в Кам’янсько-Дніпровському районі», було вирішено продовжити роботу з сім’ями, в яких виховуються діти, у тому числі і профілактичну, а також, посилити роботу в порядку взаємодії з адміністраціями загальноосвітніх шкіл району.
Під час заходу присутнім було роздано інформаційні листівки «Бюро правової допомоги», «Відчиніть двері свого серця», «Стань наставником, зміни життя дитини», «Патронат-швидка сімейна допомога».
Інна Пархоменко, провідний спеціаліст
відділу соціальної роботи РЦСССДМ.