Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


«Наша слава – Українська держава»

3.jpg

Вже 13 років поспіль, 23 серпня вся Україна святкує День Державного Прапора. Український народ проводить різні флешмоби, з’єднується лівий та правий береги славетного Дніпра за допомогою прапора. Цим самим підкреслюючи, що ми українці, єдині і думках та прагненнях, єдині в борні за мир та незалежність, за краще майбутнє для наших дітей та онуків, за свободу. Схід та захід, північ та південь – це єдина велика сім’я і Україна у нас одна!
Прапор - це символ нашої державності,свободи та незалежності. Ще в часи Київської Русі жовто-блакитні кольори символізували територію українських земель. Історичні факти доводять, що шлях у 12 віків, для нашого державного прапора, був складним та тернистим, періодично змінювались колір та його форма. Тільки 23 серпня 2004 року Указом Президента України було затверджено Державний Прапор України таким, який він є сьогодні: жовто-блакитного кольору, прямокутної форми, а 23 серпня офіційно стали вважати Днем Державного Прапора.
24 серпня 1991 року було проголошено АКТ про незалежність України. Цей важливий крок завершив тисячолітні прагнення українського народу для створення своєї суверенної держави.
До цих знаменних дат в селі Велика Знам’янка 23 серпня на майданчику біля сільської ради мешканці села та працівники державних установ підняли Державний Прапор України, цим самим віддаючи йому шану. За допомогою вітру Знамено гордо майоріло посеред села, підкреслюючи, що Україна – як держава відбулася і ми, українці, впевнені – ще прийдуть кращі часи і терплячий, працьовитий, миролюбний український народ заживе тим життям, на яке він заслуговує.
Увечері цього ж дня, в приміщенні сільського Будинку культури «Знам’янський» відбувся святковий концерт, присвячений Дню Незалежності та Дню Державного Прапора. Глядачів назбирався повен зал.
Зі словами привітання виступила заступник голови Кам’янсько-Дніпровської райдержадмі-ністрації Ксенія Алєшина.
– Усюди є небо і зорі скрізь сяють,
І квіти усюди ростуть
Та тільки одну Батьківщину ми маємо
ЇЇ Україною звуть…
Цими словами чарівні ведучі зколихнули душі відвідувачів концерту, було над чим замислитись, адже звучали українські народні пісні, пісні про нашу Україну, про любов до своєї єдиної Батьківщини, про кохання. Кожна з пісень перепліталась запальними українськими та більш сучасними танцями. Оплески глядачів з вигуками «Браво!», сяючі усмішки на їх обличчях вкотре доводять, що концерт їм сподобався.
Пісні та танці виконані самобутніми артистами зачарували глядачів, за що вони вдячні всім учасникам концерту, зокрема: вокальній групі «Колорит» та її солісту Михайлу Байдаку, наймолодшій солістці Соні Волковій, Ніні Анатолівні Федорук, яка виконала гумореску «Снодійне» , Юлії Ткачовій та Альоні Нешиній, Катерині Ягуповій, Марії Мережко, Анастасії Кочергі , Марії Христюк. Присутні в глядацькому залі щиро дякували молодіжному співучому колективу «Елегія», Альоні Кустинській, сольній виконавиці пісень, директору СБК«Знам’янський» і організатору свята.
Теплі слова подяки лунали з вуст глядачів і на адресу танцювальних колективів, які взяли активну участь у концерті: наймолодші – танцювальний гурток «Ілтанс» (керівник Сергій Опанасович Волошкін) і танцювальні колективи «Ритм», «Грація» та учні ЗОШ № 3, які продемонстрували молодіжний флешмоб, а також ведучим: Юлії Лук’яновій та Ірині Куктенко, музичному керівнику, режисеру та сценаристу в одній особі Любов Бабушок, всім хто брав бодай найменшу участь у проведенні свята.
На прохання глядачів Н.А. Федорук
та А.О. Кустинська