Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Свято гармонії, краси та творчості

1.jpg

- …Україно!
Квітучій мій краю!
- Де піснями бринить кожна мить…
Такий вже український народ – яких би «сюрпризів» не підкидала нам доля, та без пісні ми ніяк. Саме мовою пісні, її інтонації передається, і радість, і смуток, життя та побут як окремої людини так всієї країни, всього народу.
18-19 серпня 2017 року у шахтарському місті Павлоград Дніпропетровської області уже 12 років поспіль проводиться ХІІ фестиваль шахтарської авторської та популярної пісні «Мелодія шахтарської душі». Він об’єднує виконавців пісень із різних точок України. Головна мета фестивалю — це мир та єдність нашої країни завдяки об’єднанню і підтримці аматорів, митців Західно-Донбаського та шахтарських регіонів України, популяризація шахтарської, авторської пісні, розвиток вокального мистецтва і творчий обмін. 
На протязі двох днів понад 300 вокалістів із 14 населених пунктів Дніпропетровської, Луганської, Донецької та Запорізької областей змагалися між собою в мистецтві вокалу, а також спілкувалися, ділилися досвідом , гуляли по місту, були навіть такі конкурсанти, які відвідують фестиваль більше 10 років.
Фестиваль розпочався 18 серпня та йшов майже 8 годин, усі мали змогу продемонструвати свої вокальні дані, а оцінювали виступи почесне журі. Серед учасників фестивалю були і представники із сільського Будинку культури «Знам’янський» села Велика Знам’янка – це молодіжний вокальний квінтет «Елегія», соліст Михайло Байдак, які отримали дипломи за участь.
Переможницею фестивалю в номінації «солісти - вокалісти» стала Альона Кустинська, яка зайняла ІІІ місце. Спеціальний приз переможця в номінації «Пісні, присвячені рідному краю» отримав вокальний гурт «Колорит», який також став вдруге переможцем в номінації «Символ фестивалю» - «Найкращий кошик благополуччя і злагоди в велике свято Спаса».
Приємним та незабутнім моментом був гала – концерт, який відбувся 19 серпня на фасаді МКДЦ «Мир». В гала - концерті приймали участь дипломанти конкурсу. Їх виступи чуло та бачило все місто. При виконанні запальних пісень знам’янців, місцеві мешканці проходячи повз, мимоволі зупинялись, аплодували та з щирою посмішкою пропонували дружбу та знову й знову запрошували на гостини до гостинного міста Павлоград. Ми дуже вдячні організаторам фестивалю, що запросили нас разом з ними та іншими учасниками розділити ці незабутні два дні радості, та купу позитивних емоцій.
Фестиваль було організовано на найвищому рівні, що залишило приємні враження, дружню атмосферу та доброзичливість…Під час поїздки ми отримали масу задоволень і на ці два дні учасники вокального гурту «Колорит» забули про свої городи, біль в ногах, в спині та навіть про свій вік!
Вокальний гурт «Колорит» щиро дякує своїм керівникам Альоні Олександрівні Кустинській та Любов Федорівні Бабушок за терпіння, професіоналізм, наполегливість та принципіальність, завдяки яким ми отримали масу позитивних емоцій, задоволення та перемогу.
Ця незабутня поїздка відбулася завдячуючи розумінню та підтримки депутата Запорізької обласної ради Володимира Григоровича Тарасова. Саме він забезпечив нас транспортом та дизпаливом. Щира подяка Володимиру Григоровичу, що саме водій Віктор Дмитрович Панько був з нами, якому дякуємо за його терпіння, розуміння та повагу до нас!
Спасибі вам, Володимир Григорович та Віктор Дмитрович, за подароване свято! Сподіваємось що наша співпраця і надалі буде підтримуватися.
Директор СБК «Знам’янський» Альона Кустинська та вокальний гурт «Колорит»