Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Діти – квіти України

5.jpg

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомогає твердо стати на ноги.
Цього року відзначення Дня захисту дітей у місті Кам’янка-Дніпровська, розпочалось не тільки з урочистого привітання дітей та їх батьків, а й з наради, яка відбулась на базі Кам’янсько-Дніпровського РЦСССДМ із залученням представників Кам’янсько-Дніпровського міськрайонного відділу пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та Кам’янсько-Дніпровського відділу поліції головного управління Національної поліції у Запорізькій області.
Під час бесіди увагу директора Центру було звернено на більш посиленій взаємодії між усіма суб’-єктами соціальної роботи, а також підкреслено, що спільна профілактична робота спрямована не лише на застосування до неповнолітніх заходів, передбачених кримінальним та адміністративним законодавством, а також, заходів, спрямованих на формування партнерських взаємовідносин між підростаючим поколінням. Тим більше, що завдяки проведенню подібних заходів значно зменшується кількість злочинів, скоєних дітьми, а також зменшується відсоток дітей, причетних до їх учинень.
Також, напередодні свята, заступником голови Кам’янсько-Дніпровської районної державної ад-міністрації Ксенією Григорівною Альошиною була проведена нарада з керівниками: районного відділу освіти молоді та спорту, служби у справах дітей, управління соціального захисту населення Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації та Кам’янсько-Дніпровського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, щодо культурного відпочинку дітей під час літніх канікул. Було зауважено на тому, що відповідна робота буде проведена у червні поточного року.
Після обговорення ряду важливих питань спеціалістами РЦСССДМ всіх було запрошено до районного Будинку культури на урочисте відзначення свята, яке відбулось за участю Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районного Будинку дитячої творчості, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. У святкуванні прийняли участь батьки та діти з усього району, зокрема на свято були запрошені сім’ї, з якими працюють спеціалісти РЦСССДМ. Зазначеним заходом було охоплено 92 особи, з них 69 дітей.
На сцені районного Будинку культури відбувся святковий концерт для дітей та їх батьків. Для дітей-участників був проведений конкурс малюнків на асфальті. Треба зазначити, що малюнки вийшли яскравими та веселими: сонце з промінчиками, блакитна хмарка, квіточки й метелики, будиночки — кожен малюнок був неповторним і особливим. Наші діти продемонстрували, що вони мають надзвичайну фантазію та уяву, яку втілили в своїх малюнках. Батьки приймали активну участь в розіграшах призів та різноманітних конкурсах.
Також, напередодні свята, спеціалістом Центру спільно з настоятелем Храму “Успіння Пресвятої Богородиці” отцем Олександром були здійснені виїзди до багатодітних родин села Нововодяне. Під час зустрічі з батьками проводились бесіди щодо прав дітей та обов’язків батьків, а також вивчались проблеми кожної сім’ї окремо. До вирішення проблем сімей приєднався отець Олександр та приділив увагу тому, що допоможе у їх вирішенні на можливому рівні. З такої нагоди 1 червня поточного року, на базі Нововодянського Храму “Успіння Пресвятої Богородиці” за участі настоятеля храму отця Олександра, для дітей із багатодітних родин було проведено спільний духовно-просвітницький захід, яким було охоплено 32 особи.
Метою проведених заходів було - ознайомити усіх присутніх з правами дітей, які відображені в Конвенції ООН, як основного документу, який регламентує права дітей. Збагатити присутніх навичками виховування пошани та любові один до одного, формування навичок святості, добра і правдивості, адже саме від нас залежить, як складуться їхні долі. Те, що ми вкладаємо в дитину з перших днів життя - любов, справедливість, повагу, милосердя, чесність – повертається до нас сторицею.
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти, діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними, щасливими та вірити в те, що кожна дитина обере правильний шлях, знайде своє покликання, виросте достойною людиною та віддячить батькам за подароване життя, за турботу і ніжність.
Під час заходу присутнім було роздано інформаційні листівки: «Конвенція ООН про права дитини», «Абетка самозахисту», «Ми вам допоможемо!», «Ви потрібні один одному», «Допомога людині, яка перебуває в стані шоку, стресу чи травми», «Пам’ятка для батьків», «Не залишайся байдужим до дитячої самотності!».
Інна Пархоменко, провідний
спеціаліст відділу соціальної роботи РЦСССДМ