Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Вибір професії починається з дитячого табору

3.jpg

З початком літа пожвавішало в дитячому таборі «Чайка». Майже сотня дітей різного віку заїхали відпочивати на березі лиману. Фахівці Кам’янсько-Дніпровського районного центру зайнятості традиційно збагачують дозвілля відпочиваючих профорієнтаційною інформацією.
Протягом червня 2017 спеціалісти з профорієнтації провели серію заходів для дітей, в яких акцентували їх увагу на необхідності правильно обрати професію, порадили замислюватись над своїм професійним шляхом ще зі шкільних лав. Відпочиваючі дізналися про світ професій та багато інформації про кожну з них. Інтерактивні вправи для дітей були для когось легкими, для когось – складними та пізнавальними. Вони з задоволенням складали з уявної цегли стіну, проектували спецодяг для кухаря, мали можливість побути один день товарознавцем, один день вчителем, лікарем тощо.
З питаннями прав людини та, зокрема, дитини взялася ознайомити дітей головний спеціаліст бюро правової допомоги Людмила Антоник, яка розповіла їм про державні символи України, її основний закон, в формі казок та цікавих запитань занурила дітей у атмосферу права, в якій почувається гарно кожен юрист. Школярі мали змогу побачити світ очами юриста та відчути, які вимоги висуває ця професія до людини.
- Будете ви кухарями, юристами, бухгалтерами чи інженерами – не важливо, головне, щоб ви працювали, отримували задоволення від роботи та приносили користь собі та державі! - підвів підсумки спеціаліст центру зайнятості та побажав всім вдалого вибору.
До кінця червня планується проведення ще декількох заходів для відпочиваючих дитячого табору «Чайка», на яких буде розглянуто питання вибору професії в залежності від темпераменту. Отже, літо продовжується - профорієнтаційна робота триває.
Велика подяка завідуючій дитячого табору «Чайка» Яценко Ользі Олександрівні за небайдуже ставлення до своїх вихованців та допомогу в організації заходів!
Антоніна Сокирко, заступник начальника відділу надання
соціальних послуг Кам’янсько-Дніпровського
районного центру зайнятості