Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Сучасний спортивний майданчик отримав НВК від Фонду Кличко

6.jpg

Навчально-виховний комплекс м. Кам’янки-Дніпровської увійшов в десятку кращих серед 7988 претендентів, що брали участь в конкурсному проекті, організованому Фондом Кличко «Клич друзів - граймо разом» і став переможцем. До початку літніх канікул на території школи встановили сучасний спортивний майданчик, урочисте відкриття якого відбулося 30 травня, на яке прийшли викладачі школи, учні та їх батьки.
Привітали учнів з перемогою у конкурсі голова Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Валерій Свєшніков, директор спортивного департаменту Фонду Кличко Віктор Колесник та заступник голови Кам’янсько-Дніпровської районної ради Анатолій Греченко.

Завдяки проекту «Клич друзів – граймо разом», який існує з 2005 року,  загалом по Україні встановлено вже 190 таких майданчиків.  Щоб стати кращими серед такої кількості претендентів, потрібно бути дружніми та єдиними, підтвердження тому слова директора НВК Ігоря Школьного:
- Беручи участь в цьому проекті, ми довели, що разом ми дуже велика сила і разом можемо робити дуже великі справи! А доказ цьому ось тут, у нас перед очима. Велике спасибі організаторам конкурсу, в якому ми брали участь.
Змонтували майданчик представники Фонду братів-боксерів на спортивній площадці школи, а допомагали їм в цьому старшокласники. Є тут тенісні столи, куточок для занять волейболом, комплекси з турніками, лавами для преса, сходами, брусами, кільцями і стійками з баскетбольними корзинами.
Організатори святкової події провели для дітей ігри, а вихованці Будинку дитячої творчості презентували кілька музичних номерів. Всі розійшлись задоволеними, весело провівши час, та ще й отримали подарунки.
А головне те, що спортивний майданчик буде відкритий для дітлахів і під час літніх канікул, адже встановлене спортивне приладдя – чудове місце для активного дозвілля.
Яна ІВАНСЬКА

РЕАЛ ПЛАСТ