Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Талант плюс творчість нової української школи

Ми починаємо реформу, яка на десятиріччя визначить освітній ландшафт України. Підготовлено базовий законопроект «Про освіту». Після його ухвалення буде представлено деталізований план становлення нової української школи.
Маємо змінити багато процесів одночасно: зупинити падіння якості та доступності освіти, орієнтувати її зміст на компетентності, перенавчити вчителів змінити структуру школи, забезпечити ці перетворення ресурсами. При цьому зберегти все найкраще, що є в українській школі.

Наші фахівці Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Ф.О. Окатенка вже розробили і підготували серію вебінарів, майстер-класів, семінарів-практикумів, які допоможуть керівникам освітніх закладів, вчителям-предметникам, вихователям та психологам в зручних та комфортних умовах пізнати таємниці педагогічної майстерності, знайти оригінальні методичні підходи та скористатися практичним передовим досвідом наших учителів школи для підвищення свого професійного рівня,які передбачено проектом закону «Про освіту»
Іван Васильович Концур та Анна Анатоліївна Буряк запросили колег району вчителів фізики та вчителів зарубіжної літератури на засідання РМО, що відбулось 4 листопада 2016 року, у свою школу – Водянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 імені Ф.О.Окатенка, які були присвячені актуальним проблемам сьогодення, а саме підвищенню педагогічної майстерності вчителів в умовах реформування галузі ос-віти, з метою підвищення якості та ефективності навчального процесу.
Завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти молоді та спорту Кам’янсько-Дніпровської райдержадмі-ністрації Світлана Василівна Котляренко на цьому засіданні відзначила – якщо ви відчуваєте бажання допомогти дитині відкрити двері в великий світ, пізнати таємниці дитячих перемог, завітайте до Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Ф.О.Окатенка.
Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Ф.О.Окатенка постійно розвивається, формуючи свої славні традиції, головною із яких є підготовка компетентних фахівців, формування професійних і лідерських компетенцій молодого вчителя. Слова вдячності за таку велику працю, людську енергію, небайдужість, що вкладена в нелегку справу, були адресовані керманичам педагогічної праці району Віталію Дмитровичу Чорному – директору ЗНЗ, Людмилі Федосіївні Буряк– заступнику директора з НВР, Любові Іванівні Піскосі– заступнику директора з ВР :
– Шановні керівники школи, ви створили добру славу та заклали фундаментальні традиції, на які спирається щоденна робота колективу. Постійний розвиток школи забезпечує імідж школи. Вашу естафету та естафету досвідчених колег району перейняв сьогоднішній педагогічний колектив Новодніпровської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
28 жовтня 2016 року на семінарі керівників ЗНЗ Наталія Вікторівна Юртіна, молодий директор Новодніпровської ЗОШ зазначила, що її колектив омолодився і має певні успіхи в роботі, дякуючи співпраці з досвідченими колегами району.
Особливі слова подяки С. В. Котляренко висловила колективу Благовіщенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, її директору Антоніні Миколаївні Халеп та досвідченим педагогам : Юрію Григоровичу Бойку, Олександру Васильовичу Трунову, Людмилі Олексіївні Бойко, Наталії Вікторівні Дем’яновій, Марії Леонідівні Герасименко, Любові Михайлівні Галагуз, Альоні Вікторівні Олійник, Олені Віталіївні Звягіній, досвід роботи яких експонується на міжнародній виставці в місті Києві. Благовіщенській ЗОШ І-ІІІ ступенів присвоєно звання «Лауреата І ступеня».
Відділ освіти молоді та спорту Кам’-янсько-Дніпровської райдержадміністрації запрошує творчо працюючі колективи та вчителів лідерів інноватики взяти участь в обласній виставці «Ос-віта Запорізького краю - 2017» та дійти до Міжнародного етапу «Інноватика в освіті». У Водянській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Ф.О. Окатенка заслуговує на увагу робота вчителя-дослідника, який здійснює дослідження у процесі своєї педагогічної діяльності.
Варто окремо спинитися на роботі вчителя фізики – спеціаліста вищої категорії, «вчителя- методиста» Івана Васильовича Концура та вчителя зарубіжної літератури, спеціаліста І категорії «старшого вчителя» Анни Анатоліївни Буряк. Ми пишаємося тим, що Іван Васильович і Анна Анатолі-ївна сьогодні знані не лише в своїй Альма Матер, а насамперед в районі, області як молоді керівники районних методичних об’єднань, доброзичливі наставники, завжди щедрі та відкриті для спілкування, з якими ми спільно вирішуємо складні проблеми, долаємо професійні труднощі.
У своїй навчально-виховній діяльності Іван Васильович і Анна Анатоліївна використовують інноваційні технології , розвинуту дослідницьку інфраструктуру, широку співпрацю з методкабінетом та формують активну громадську позицію у вихованців школи. Це ентузіасти, зацікавлені у підвищенні профе-сійного рівня колег - педагогів.
Вчитель зарубіжної літератури Водянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Ф.О.Окатенка Анна Анатоліївна Буряк провела позакласний захід на тему «Україна в долі та творчості зарубіжних письменників».
Мета: досягти пізнання старшокласниками краси та величі рідної землі; розкрити щирі побажання добра , миру, процвітання нашій державі й українському народу у творчості зарубіжних письменників; розвивати пам’ять й асоціативне мислення, залучати до творчого пошуку; виховувати почуття патріотизму й національної самосвідомості учнів.
Зачарували всіх присутніх учні: Андрій Зубко, Анастасія Меліхова, Сергій Щербина, Віктор Калініченко, Анастасія Кузьменко, Юлія Концур, Алла Уткіна, Софія Уткіна, Богдан Пахарь, Євген Лисуренко, Богдан Косинський, Дар’я Голяг, Єлизавета Ященко, Аліна Ященко, Єлизавета Піддубня, Анна Оверко, Олена Пархоменко.
Вчитель фізики Водянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Ф.О. Окатенка Іван Васильович Концур провів відкритий урок з учнями 9-А класу на тему «Використання тестових технологій при підготовці до ЗНО з метою підвищення якості знань учнів». За результатами контрольних зрізів учні 9-А класу показали глибокі та міцні знання з фізики.
Шановні освітяни району, будуймо новий зміст освіти активно і разом! Не втратьте можливість дістатися свого «зіркового часу» , бо ви того варті! Успішної самореалізації усіх творчих планів і задумів, плідної праці на ниві освіти , на благо України. Хай ваша праця наповниться гордістю і величчю, приносить визнання і вдячність.
В. Д. Чорний, директор
Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Ф.О.Окатенка, Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області