Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Спортивне життя школи

Олімпійські ігри по-іванівськи

В рамках проведення Олімпійського тижня в Іванівській загальноосвітній школі протягом вересневих днів були проведені цікаві спортивно-оздоровчі та виховні заходи: Олімпійський урок, міні-футбол і зліт туристичних команд.

На відміну від звичайних уроків, Олімпійський – особливий. Не за партами та біля дошки, а на стадіоні! Під веселі девізи і лозунги, підбадьорюючі слогани бігли естафету з м’ячем, обручем, скакалкою юні спортсмени. Змагалися всі! З гордістю отримували грамоти переможці, раділи за них однокласники.
Якщо естафета – колективна справа, то футбол – гра індивідуальностей, майстрів та асів! Такої кількості емоцій не відчуєш ніде. Скільки радості у вболівальників, коли м’яч влітає у ворота суперників! Скільки непідробного горя у переможених… Футбол – корисне та цікаве проведення часу учнів школи. Майже кожного дня поспішають вони після уроків на стадіон, де разом з тренером О.С.Бєліковим вправляються у майстерності досконало володіти м’ячем, а потім, протягом навчального року, змагаються з футбольними командами інших шкіл району, здобуваючи перемоги.
Найочікуванішою подією кожного року для дітей був, є і буде зліт туристичних команд – турзліт. Цього року школа відпочивала та змагалась на території бази відпочинку «Мрія» від ТОВ «Комбінат громадського харчування ЗАЕС», розташованої у Іванівському лісництві на березі водосховища. Програма зльоту була традиційною: проходження туристичного маршруту, де туристи визначали висоту дерева, азимут заданого предмета, називали мінерали й рослини. Швидкість і правильність встановлення палатки теж враховувалися під час підбиття загальних підсумків. На завершення змагань команди зібралися на галявині, аби ще раз нагадати назву, девіз та заспівати свою туристичну пісню.
Від туристичного зльоту, а також від попередніх змагань, у рамках Олімпійського тижня, школярі навчилися мужності та терпінню, взаємодопомозі та цілеспрямованості, отримали багато яскравих та позитивних емоцій на весь довгий навчальний рік.
Олена ПЕНЬКОВА,
педагог-організатор