Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Цей день був по-справжньому святковий

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто святкує День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
Відбулося таке свято і в Кам’янсько-Дніпровському НВК. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання. На розсуд глядачів були представлені веселі сценки, в яких брали участь учні з 3 по 11 класів. Захід розпочали Єва Нікуліч і Ірина Руденко з неперевершеним гімнастичним номером. Хлопці з 7-А класу підкреслили особливості роботи вчителів фізичної культури в кумедній сценці про них. В кожній сценці діти відображали вчителів такими, якими вони їх уявляють. Учні нашої школи Марія Ходаковська, Євген Макаренко і гості нашого свята Анна Бушкевич, Олег Левченко виконували душевні пісні, присвячені вчителям. На свято були запрошені для святкового привітання Ніна Іванівна Покало і Віра Іванівна Чумаченко - вчителі, які багато років присвятили учням нашої школи і в цьому році пішли на заслужений відпочинок.
Директор школи Ігор Петрович Школьний та заступник директора Ольга Борисівна Дехтярьова привітали колег з професійним святом, побажали всім доброго здоров’я і наснаги, нових перемог і слухняних учнів. Цей день був по справжньому святковий для вчителів, які отримали грамоти Кам’янсько-Дніпровського відділу освіти за особистий внесок у виховання підростаючого покоління учнів НВК.
Ведучі Кирило Яковлєв і Анастасія Івлєва додавали настрою всім присутнім в залі. Чудовий настрій, заряд енергії отримали працівники школи від сяючих очей учнів і від їхніх посмішок.         
Хочемо побажати всім працівникам освіти  щастя і здоров’я міцного! 
Учнів вдячних! 
Чистих світанків, 
Сонячних ранків! 
Промінь сонця 
в кожне віконце! 
Ніжної ласки, 
Душевної казки, 
Щастя без ліку  і довгого віку! 

Юлія Попитайленко,педагог-організатор
Кам’янсько-Дніпровського НВК