Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Діти не залишаться без належного піклування зі сторони влади

З початком нового навчального року гостро стала проблема з безкоштовним харчуванням дітей у школах. З цього приводу дуже заклопотані батьки дітей, які отримували ці послуги в загальноосвітніх школах району. За роз’ясненнями ми звернулися до начальника відділу освіти, молоді та спорту Сергія Григоровича Танька.
Сергій Григорович наголосив, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.20111 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість» (із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ від 11.01.2012 № 1, 18.01.2016 № 16) з п.5 виключено третій абзац (здійснення безкоштовного харчування учнів 1-4 класів за рахунок бюджетних коштів) та доповнено новим абзацом (Органи місцевого самоврядування можуть забезпечувати харчування учнів інших категорій та передбачати на зазначену мету відповідні видатки з місцевих бюджетів).
З початком нового навчального року в районі виникло питання щодо безкоштовного харчування учнів 1-4 класів. На даний час ведуться перемови з керівниками місцевих рад щодо виділення коштів на ці потреби. Критичним питання залишається у місті Кам’янка-Дніпровська.
НД-інфо