Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ДАРУЄ ЛІТО РОЗВАГИ ДІТЯМ

jpg.

Веселіш крокуйте, діти,
Нас у гості кличе Літо.
Пташечки сидять, співають,
Літо співом прославляють.
Дзвонять сонця промінці
Я тримаю у руці.
Це веселка виграє,
Здрастуй, літечко моє!
Літо – довгоочікувана найкраща пора року для відпочинку, оздоровлення та загартовування дитячого організму. Нехай воно запам’ятається малятам захопливими пригодами радісного спілкування, пізнавальними зустрічами з веселими розвагами, святами та іграми в дитячому садочку.

Оздоровлення дітей у літній період – складова частина роботи дошкільного закладу зі зміцнення та збереження фізичного і психічного здоров’я дітей. Така робота передбачає комплекс різноманітних медико-педагогічних заходів, спрямованих на створення належних умов для організації повноцінного відпочинку та оздоровлення дошкільнят.
В комунальному дошкільному навчальному закладі яслах-садку «Ромашка» Нововодянської сільської ради від початку літа вихователі молодшої та старшої групи старанно організовують дозвілля наших дошкільнят.
До Дня захисту дітей, яке відбулося 1 червня, молодий спеціаліст з вищою освітою та гарний фахівець, вихователь К.Л. Сириця підготувала для дітей дошкільного закладу веселі естафети та цікаві рухливі ігри на свіжому повітрі.
У літній оздоровчий період слід максимально використовувати природні ресурси для зміцнення фізичного, психічного й соціального здоров’я малечі. Свята і розваги на свіжому повітрі не лише розважають і гуртують малят, а й оздоровлюють та зміцнюють їх.
Молодий спеціаліст, майбутній психолог, вихователь В.Ю. Дунаєва в свою чергу для дітей старшої групи «Ромашка» провела захоплюючий Літоленд під назвою: «Планета дитинства», який приніс дітям радість та задоволення від ігор та змагань.
Успішне проведення літнього оздоровлення дітей у дошкільному закладі залежить від ретельної попередньої його підготовки. Злагоджена відповідальна робота адміністрації, колективу дошкільного закладу, батьків малюків зі створення комфортних умов літнього оздоровлення дітей сприяє ефективному оздоровленню, цікавому, змістовному, захоплюючому відпочинку дітей.
Надзвичайно мотивує малят до рухової діяльності й активного відпочинку добрий приклад батьків. На жаль, сьогодні для багатьох родин спільне активне дозвілля – рідкість. Чудовою нагодою для цього може стати спортивна розвага в дитячому садочку «Мама, тато, я – спортивна сім’я!», яку підготувала інструктор з фізичного виховання К.Л. Сириця. Аби свято пройшло цікавіше і надовго запам’яталося малятам, ми запросили до участі в ньому членів родин вихованців. Під час проведення спортивного свята для дітей у спортивній залі царила весела, дружня атмосфера.
Колись, у давнину, бувало,-
Свята традиція жила:
Це на Івана, на Купала,
Над північ – папороть цвіла…
6 липня, напередодні свята Івана Купала, вихователі А.В. Демура, К.Л. Сириця та помічник вихователя Ю.М. Дорошенко організували та провели незабутнє свято для дітей молодшої групи «Сонечко»: «Ой на Івана, ой на Купала», де дорослі виконували сценічні ролі казкових героїв. Під час розваги діти шукали чарівну квітку папороті, співали пісні, водили хороводи, стрибали через багаття, вбирали різнокольоровими стрічками берізки, носили воду у відерцях коромислом, хлопчики, як справжні рибалки, ловили рибу у ставку, а дівчатка за обрядовим звичаєм свята пускали віночки у басейн з водою, які виготовляли власноруч напередодні свята з вихователем. Виконавши всі завдання «нечистої сили», діти знайшли чарівну квітку та отримали винагороду за свої старання – фрукти і ягоди на згадку про незабутнє свято Літа.
Від імені батьків та наших маленьких вихованців дозвольте виразити слова вдячності педагогічному колективу дошкільного закладу за організацію та проведення цікавого дозвілля малечі. Влітку всі повинні відпочивати: і дорослі, і маленькі – це пора відпусток та канікул. Приємного відпочинку!
Н.О. ПРИГОДА,
завідуюча КДНЗ я/с «Ромашка»