Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


УКРПОШТА ІНФОРМУЄ

jpg.

Відстежити рекомендовані відправлення можна через трекінг-сервіс Укрпошти
Відстежити рекомендоване відправлення, яке пересилається територією України чи за її межі можна на сайті Укрпошти.
Сервіс онлайн-відстеження надасть інформацію про:
– внутрішні реєстровані поштові відправлення, що пересилаються в межах України;
– міжнародні реєстровані поштові відправлення, що пересилаються за межі України;
– міжнародні реєстровані поштові відправлення, що надійшли в Україну.
Для більш детальної інформації про пересилання таких відправлень на території іноземних держав необхідно зайти на сайт поштової адміністрації країни призначення. Там необхідно зазначити унікальний трек-код відправлення і вся інформація про поточне місцезнаходження з’явиться на екрані.
Для відстеження відправлення необхідно ввести без пропусків та інших символів повний 13-символьний номер (штрихкодовий ідентифікатор) поштового відправлення, який зазначено на розрахунковому документі (касовому чеку, розрахунковій квитанції тощо) та натиснути на кнопку «Пошук». В спеціальному ідентифікаторі букви відображають код країни-відправника (наприклад, UA — Україна, US — США, IL — Ізраїль тощо). Наприклад: CA123456789UА.

Електронні документи для корпоративних клієнтів Укрпошти
Укрпошта впроваджує для клієнтів-юридичних осіб спеціальний excel-шаблон для скорочення часу обслуговування у відділеннях поштового зв’язку.
Для задоволення потреб юридичних осіб та оптимізації процесу роботи під час приймання поштових відправлень фахівцями Укрпошти був розроблений спеціальний excel-шаблон для формування списку ф. 103 на реєстровані поштові відправлення, який є обов’язковим при пересиланні згрупованих внутрішніх поштових відправлень.
Шаблон розрахований на клієнтів-юридичних осіб, які пересилають більше 5 одиниць поштових відправлень одночасно. Він дозволить клієнтам формувати списки ф.103 з автоматичним розрахунком вартості пересилання поштового відправлення.
Також за допомогою електронного шаблону клієнт має можливість друку адресних даних відправника та одержувача на конвертах (C6 114*162, DL 110*220), формування супровідної адреси на посилку (формат А5, А6), супровідної адреси до посилки за межі країни СР71, повідомлення про вручення ф. 119, бланку переказу післяплати ф. 115а та митних декларацій CN23.
Обов’язковою умовою використання шаблону є збереження сформованого файлу на електронний носій та передавання його разом з поштовим відправленням до відділення поштового зв’язку для завантаження даних в автоматизовану систему, якою користуються у відділенні Укрпошти.
Шаблон форми 103 можна скачати на сайті Укрпошти.

Акція «Створюємо поштовий музей»
З 01 липня до 31 грудня 2016 року Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» проводитиме Всеукраїнську акцію «Створюємо поштовий музей», яка спрямована на пошук експонатів для музейного фонду пошти.
Учасниками Акції можуть стати всі охочі незалежно від віку, сфери діяльності та роду занять. Для цього потрібно надати для участі різноманітні поштові предмети та особисті речі поштовиків, а саме: формений одяг, взуття, сумки, канцелярське приладдя, поштові марки, штампи, відбитки штемпелів тощо. Предмети для участі в Акції передаються безкоштовно для постійного зберігання в Укрпошті. Всі експонати, що зберігаються в УДППЗ «Укрпошта» міститимуть відомості про джерела їх походження та інформацію про людей, що передали їх на постійне зберігання.
Заключний етап Акції та визначення переможців відбудеться протягом
15 – 30 грудня 2016 року.
Детальніше про положення про Акцію, її перебіг та підсумки можна дізнатися зі сторінок газети «Поштовий вісник», на корпоративному сайті підприємства www.ukrposhta.uaта за телефоном (061) 233-20-08 у відділі продажу послуг.