Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


СВЯТО ТИХ, КОМУ ГОРДЕ ІМЕННЯ УЧИТЕЛЬ

internat.jpg

У прекрасну пору року приходить до нас учительське свято. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пламеніють над землею, немов дарують увесь свій жар любові нашим учителям.

УЧИТЕЛЬ… ЦЕ - ДАР, ЦЕ - ХВАЛА, ЦЕ – ТАЛАНТ!..
Усім, кому горде імення «Учитель», було присвячено зібрання колективу працівників, вихованців, гостей, вчителів-ветеранів у актовій залі Кам‘янсько – Дніпровської санаторної школи – інтернату. З вітальною промовою до всіх присутніх звернувся директор школи Микола Григорович Пархоменко, в якій побажав міцного здоров‘я, творчого натхнення, подальших успіхів у справі виховання підростаючого покоління. Вихованці школи підготували велику вітальну програму, в якій розкрили перед своїми наставниками свої багатогранні таланти. А допомагали їм дорослі наставники: керівник шкільного хору Євгенія Миколаївна Бут, керівник танцювального гуртка –Любов Федорівна Гончарова та Олена Анатоліївна Сулим, яка залучає дітей до світу поезії. Широкий шкільний коридор прикрашала виставка дитячих малюнків і плакатів «Вам, дорогі вчителі!».
Почесними гостями свята традиційно стали ветерани праці, які присвятили роботі школи багато років: Штангей Т.А., Бабаніна Л.І., Щербань Л.Г., Компанієць Л.В., Вінницька В.І., Суханова О.А., Коновалова В.Ю., Рибалко С.Д., Логутова Л.Г., Распутин О.Я., Денисова Т.А., Горбунова О.Б. та багато інших.
Заступник директора з виховної роботи Ковальова Олена Миколаївна звернулась до гостей з такими словами: «Свого вчителя пам’ятає кожний, і пам’ятає все своє життя. Незалежно від того, ким стала людина, вона завдячує своїм учителям». І мабуть тому, колектив школи поповнюється молодими фахівцями, які закінчили колись школу – інтернат.
Осінні троянди вихованці дарували вчителям, гостям, що прийшли на зустріч і побажали кожному: людського щастя, здоров‘я, доброти, милосердя, многая і благая літа.
По закінченню свята, адміністрація школи за сумлінну творчу працю нагородила багатьох працівників школи- інтернату почесними грамотами.
Колектив школи-інтернату, який багато років очолював Микола Олександрович Бурка, міцний і надійний, це – єдина сім‘я. А стіни школи- інтернату – спільний дім. Дім, у якому кожен почувається щасливим. Тому ми радо вітаємо кожну дитину, яка буде оточена в стінах школи материнською турботою, ласкою, увагою, належним ставленням.
Євгенія БУТ, педагог-організатор