Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Турнір з пляжного волейболу, присвячений Дню молоді

7.jpg

У суботу, 25 червня в м. Кам’янка-Дніпровська на міському пляжі «Сом» відбулися традиційні змагання з пляжного волейболу, присвячені Дню молоді. У змаганнях прийняло участь 22 учасника (с. Водяне, м. Кам’янка-Дніпровська, ТОВ СП «Нібулон»), що створили одинадцять команд.

На турнірі були присутні голова Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації В.В. Свєшніков, голова Кам’янсько-Дніпровської міської ради А.В. Дятлов, голова Водянської сільської ради С.В. Єрмаков, начальник відділу освіти, молоді та спорту Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації С.Г.Танько, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Т.О. Малахова.
Вперше у змаганнях прийняв безпосередню участь голова районної державної адміністрації В.В. Свєшніков, який продемонстрував чудову спортивну форму та гру, а також вийшов до фіналу змагань.
За результатами напруженої боротьби перше місце виборола команда гравців – Олександр Сметана та Віталій Дорошенко, друге місце – Олександр Кузьмін та Сергій Панов, третє місце – Валерій Свєшніков та Віктор Єрмаков.
Переможці отримали грошову винагороду. Спонсорами призового фонду виступили голова районної державної адміністрації В.В.Свєшніков та голова міської ради А.В. Дятлов. Загалом всі учасники змагань отримали гарні емоції, позитивний заряд енергії та багато приємних вражень.
Відділ освіти, молоді та спорту
Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації