Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти

Відбулися перші напівфінальні матчі «Кубку Перемоги» з футболу

У селі Заповітне місцевий ФК «Степовий» на своєму майданчику приймав ФК «УПВ-АТЛ» з міста Кам‘янка-Дніпровська. У першому таймі перевага переходила на бік то однієї, то іншої команди. На 20 хвилині матчу команда господар вела з рахунком 2:0, але вже на 30 хвилині рахунок був 2:2. У другому таймі більш досвідчені степнівці змогли схилити чашу терезів на свою користь та перемогти з рахунком 5:2.

У селі Благовіщенка на поле вийшли дві рівні команди: ФК «Дніпро» та ФК «Водяне». Матч проходив в основному в середині поля. Ні одна ні інша команда не хотіли ризикувати. Поодинокі постріли по воротах не привели до забитих м‘ячів. І фінальний свисток арбітра матча Ігора Котика зафіксував нічию 0:0. Таким чином доведеться визначити переможця у повторному матчі.
Матчі-відповіді відбудуться 30 квітня: ФК «УПВ-АТЛ»-ФК «Степове», ФК «Водяне»-ФК «Дніпро». Початок ігор о 13:00.
22-24 квітня у ФОК «Таврія» міста Василівка відбулися фінальні обласні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед хлопчаків 2004 р.н. Наша команда була сформована на базі Благовіщенської ЗОШ у складі: Вадима Сидоренка, Антона Тараненка, Андрія Петровського, Дениса Кима, Олександра Котенка, Олександра Петраковського, Євгена Коверника, Данила Кожана, а також з представників інших навчальних закладів району: Владислава Вовка (Нововодянська ЗОШ), Захара Потапова (Великознам‘янська ЗОШ), Кирила Максименка, Данила Ляшенка (гімназія «Скіфія»), Максима Чабаненка (Кам’янсько-Дніпровська санаторна школа-інтернат) , Дмитра Русанова (НВК).
За результатами проведених матчів наші спортсмени спочатку перемогли команду з Великобілозірського району з рахунком 1:0 (гол забив Антон Тараненко), потім була переможена команда з міста Бердянськ 1:0 (гол забив Олександр Котенко). У матчі з місцевою командою була отримана поразка з рахунком 0:2. Але, хочу відзначити, що у вирішальному матчі за третє місце наші футболісти продемонстрували свої найкращі якості та перемогли команду з міста Приморськ 3:1( голи забили Олександр Котенко - 2, Антон Тараненко -1). Також, у нашій команді є два переможця у конкурсах з техніки футболу. Удари на точність - Владислав Вовк, удари на дальність - Олександр Котенко.
При підведенні підсумків турніру наші юні футболісти отримали грамоти та медалі за третє місце від Управ-ління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації.
Кам‘янсько-Дніпровська районна федерація футболу вітає юних футболістів та висловлює вдячність начальнику відділу освіти, молоді та спорту Кам’янсько-Дніпровської РДА Сергію Григоровичу Танько за надання транспорту для поїздки на змагання.