Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Звернення до Державного агентства водних ресурсів України від Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації

Кам’янсько-Дніпровська районна державна адміністрація Запорізької області просить надати допомогу у вирішенні нагального питання підтоплення населених пунктів району внаслідок підвищення рівня ґрунтових вод вище критичного рівня.
Внаслідок шкідливого впливу ґрунтових вод порушені нормальні умови життєдіяльності мешканців міст Кам’янка-Дніпровська, сіл Водяне та Велика Знам'янка Кам'янсько-Дніпровського району. За період 2015 року загальна кількість постраждалих склала більше 1500 осіб.
Специфіка ґрунтів на території Кам'янсько-Дніпровського району полягає у високому рівні залягання ґрунтових вод, які залягають одним пластом на протязі усієї території, що прилягає до дамби Каховського водосховища в районі, та знаходження вищеперелічених населених пунктів нижче рівня Каховського водосховища.
Фінансування по відновленню роботи гідротехнічних споруд в районі можливе лише за рахунок коштів державного бюджету. В 2015 році райдержадміністрацією була проведена робота по залученню коштів обласного бюджету - за рахунок коштів обласного екофонду були збудовані свердловини в м.Кам’янка-Дніпровська, с.Водяне, с.Велика Знам’-янка, проведено ремонт повітряводу в с.Водяне. Але цих робіт недостатньо для водопониження та нормального функціонування господарств в районі.
Просимо надати райдержадміністрації інформацію, чи включені в річний план роботи Державного агентства водних ресурсів України на 2016 рік роботи по проведенню ремонту компресорних станцій, відновленню гідротехнічних споруд та свердловин, очищенню дренажних каналів тощо в Кам’янсько-Дніпровському районі та за яким графіком будуть проводитись ці роботи.
В.В.Свєшніков, голова районної державної адміністрації