Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Робота для справжніх чоловіків

f_04.jpg

З метою підняття патріотичного духу та відповідальності за свій громадський обов’язок у Кам’янсько-Дніпровському районному центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для безробітних на тему: «Професія «військовослужбовець».
Кам’янсько-Дніпровський районний військовий комісар, Володимир Володимирович Богачов розповів про наявні вакансії, та основні нововведення у законодавстві щодо проходження військової служби за контрактом, вимоги до кандидатів, умови матеріального, соціального та пенсійного забезпечення. Детально охарактеризував переваги проходження військової служби за контрактом.
Зустріч відбувалася у формі діалогу. Спочатку Володимир Володимирович розповів про себе, про свій шлях військовослужбовця, про службу в АТО, а потім про всі переваги військової служби за контрактом та за призовом по мобілізації. Основним питанням було значне підвищення грошового забезпечення для рядового складу (від 7000 грн, сержантського та старшинського – 8000 грн, офіцерського від 9 000 грн), соціальні гарантії та умови проходження служби. Зацікавлених громадян було чимало і їм запропонували звернутися до райвійськкомату за більш детальною інформацією.
НД-інфо