Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Новорічні дива в дитячому садку

f_09_2.jpg

Навколо вже зима кружляє,
Білим снігом все вкриває:
І дерева,і дахи,
Сріблом мерехтять шляхи.
На свято всі давно чекають,
Ялинку радо зустрічають.
Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших,найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.
Напередодні свята Нового року в КДНЗ ясла-садок «Зайчик» йшла кропітка робота - діти з допомогою вихователів готували прикраси для святкової зали та групи, прикрасили вікна казковими героями, зробленими власноруч з різнокольорових долоньок. Дід Мороз, веселі зайченята, сніговички щоранку зустрічали дітей, створювали їм гарний настрій та нагадували про переддень Нового року. Діти вчили слова пісень та віршів, запам’ятовували рухи таночків, а батьки прикрашали найрізноманітніші костюми для своїх улюблених маленьких артистів.
І ось ці довгоочікувані святкові дні настали.
30 грудня до дитячого садочка за-вітало Новорічне свято. На гостину до малят прийшов Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою, казкові герої всіх відомих казок.
Цікаво продумані сценарії створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження.
Усі присутні були задоволені, а особливо дітвора, яка отримала від Дідуся Мороза новорічні подарунки.
Як підсумок святкування Нового року в дитячому садку було організовано тематичну виставку батьківських та дитячих робіт «Майстерня Діда Мороза», до якої залучилися всі родини. Різноманіття представлених малюнків, виробів з деревини, паперу, газет, вражали своєю неординарністю та безмежною фантазією. Сюжетні малюнки, чудернацькі сніговички, малесенькі прикрашені цукерочками ялиночки, різдвяні янголятка, вишукані екібани та панно з великим задоволенням та цікавістю розглядали батьки і діти, милувалися новорічною красою, створеною власноруч…
Висловлюємо велику подяку всьому колективу КДНЗ ясла - садок «Зайчик», а також батькам вихованців садочка за створення «Новорічної казки» для дітей.
Новорічні свята для малечі – це справжнє диво, яке наповнює душу особливим піднесенням.
І.С. ГАРБУЗОВА, вихователь КДНЗ ясла-садок «Зайчик»