Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


УВАГА! ТЕЛЕМАРАФОН!

Відповідно до Указу Президента України від 18.03.2015 № 150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», розпорядження голови райдержадміністрації 04.09.2015 р. № 314 «Про проведення обласного благодійного телевізійного марафону до Дня захисника України» в Запорізькій області стартував телемарафон.

Основною метою його є забезпечення вирішення нагальних питань со-ціального захисту і реабілітації учасників антитерористичної операції, вшанування українських воїнів - учасників антитерористичної операції на Сході України, волонтерів та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України, виховання дітей та молоді в дусі поваги до Українського Війська та правоохоронних органів, відповідного ставлення громадян до обов’язку захисника Вітчизни, а також всебічного висвітлення фактів російської агресії проти України.
Урочиста частина, присвячена старту телемарафону, відбулася 9 жовтня 2015 року у концертному залі  ім. Глінки обласної філармонії.
Збір коштів буде тривати до Дня Збройних Сил України – 6 грудня 2015 року.
Запрошуємо  взяти участь в обласному благодійному телевізійному марафоні до Дня захисника України підприємства, організації та установи різних форм власності, всіх мешканців району та зробити благодійний внесок у фонд акції.
Платіжні реквізити обласного благодійного
телемарафону до Дня захисника України
Найменування юридичної особи –
Громадська організація «Запорізька рада ветеранів АТО»
Код за ЄДРПОУ юридичної особи – 39907114
Номер рахунку – 2600 7582 8139 00
Назва банку – публічне акціонерне товариство «Укрсіббанк» МФО (код банку) - 351005

РЕАЛ ПЛАСТ