Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


День фізичної культури і спорту в Кам’янсько-Дніпровській ЗОШ №3

f_07.jpg

Здоров’я людини – безцінний дар, тому ставитися до свого здоров’я треба бережливо, з турботою та повагою. Саме цій важливій темі був присвячений День фізичної культури та спорту, який орга-нізовано та проведено 11 вересня 2015 році в Кам’янсько-Дніпровській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3.
Свято почалося з загального шикування 1-4 класів. До учнів початкової ланки з вступним словом звернувся організатор свята, учитель фізичної культури Едуард Валерійович Габер, який привітав хлопців та дівчат і побажав їм здоров’я та успіхів у навчанні. Маленькі спортсмени заздалегідь готувалися до свята. Кожен клас чітко та дзвінко представив свою команду та девіз. Після чого на дітей чекали веселі змагання «Спортивна естафета», яка надала можливість показати учасникам свою спритність, швидкість, кмітливість. Також учні взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Здоров’я у порядку, дякуємо зарядці».
Юні спортсмени отримали море задоволення під час цікавих ігор на свіжому повітрі. Журі було суворе та досвідчене. Але переможених сьогодні не було, адже перемогли ЗДОРОВ’Я та СПОРТ!
Не залишилися без уваги та гарного настрою і учні 5-11 класів. У цей день, не змінюючи традиціям, вчитель фізичної культури Чорний Сергій Олексійович підготував для них свято, яке було організовано з метою пропаганди здорового способу життя, військово-патріотичного виховання, формування практичних вмінь та навичок. В програму Дня здоров’я увійшли: урочиста лінійка, конкурс назв команд та девізів, конкурс емблем команд, конкурс стройової пісні, конкурс на координацію рухів «Повільний велосипед», конкурс на швидкість та кмітливість «Збери намет». Глядачі захоплено спостерігали за виступом кожної команди. Справжньою родзинкою святкування Дня фізичної культури та спорту стало проведення конкурсу стройової пісні. Зібраність, чіткість рухів, піднесене виконання стройових пісень під час маршу – викликали гордість за нашу молодь. Найбільше захоплення вболівальників та глядачів викликали конкурси «Смуга перешкод» і «Перетягування канату». А взагалі програма змагань включала 7 різноманітних конкурсів, які оцінювало журі. Всіх учасників змагань об’єднав дух чесного суперництва та відчуття відповідальності за результативність командної гри. Нагородою для всіх учасників був хороший настрій та море позитивних емоцій. Але, звичайно, в конкурсних програмах визначалися і переможці, які були нагороджені почесними грамотами.
Юлія РЕЗНІЧЕНКО, заступник директора з виховної роботи.