Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ОЛІМПІЙЦІ СЕРЕД НАС

f_08.jpg

Ти, Україно, нами гордись,
Які гарні ми в тебе, дивись.
Підростає зміна твоя –
Наша дружня, спортивна сім’я.

В Великознам’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 активною і результативною є фізкультурно-масова та спортивна робота.
Значних успіхів школа досягла в спортивних змаганнях з баскетболу, футболу; юні спортсмени школи були у складі збірної команди району по легкій атлетиці, кросу, предметній олімпіаді фізкультури і спорту. А також великих успіхів досягли в обласних змаганнях «Олімпійське лелеченя». В школі проводяться різні спортивно-оздоровчі заходи. На уроках проводяться фізкульт-хвилинки, рухливі перерви, учні займаються в секціях футболу, баскетболу, легкій атлетиці. Діти із задоволенням грають у настільний теніс, шахи, шашки. У школі цікаво проводиться «Тиждень фізичної культури та спорту», «Нумо, хлопці!», «Козацькому роду - нема переводу», «Веселі та дружні старти».
Традиційними стали дні здоров’я, в яких беруть участь усі учні школи. Це - активний відпочинок, пропаганда здорового способу життя, виховання почуття товариськості, взаємодопомоги, колективізму, навчання елементам туризму.
Один із самих масових заходів здоров’я є день, присвячений «Дню фізичної культури та спорту». Зранку на території школи лунають бадьорі спортивні пісні. Фізкультурну розминку діти виконували під танцювальні ритми під керівництвом учениць 11 класу Альони Нєшиної та Анастасії Іванової. В цей день діти були учасниками різних спортивних конкурсів та змагань: біг на 30 та 60 метрів, стрибки на скакалці, підтягування на перекладині (хлопці та дівчата), армреслінг (хлопці), футбол між збірними командами 9, 10, 11 класів, «Веселі старти», «Дружні старти» серед учнів молодших класів.
Учні та вчителі щиро вболівали за учасників змагань та конкурсів й намагалися якнайкраще підтримати юних спортсменів.
Добре продумані й організовані змагання на початку навчального року вчителями фізичної культури, класоводами й адміністрацією школи сприяють розвитку не тільки фізичних якостей, а головне – духовному збагаченню учнів, які у майбутньому будуть наполегливо підкорювати життєві та спортивні висоти в ім’я процвітання нашої України.
Анастасія ІВАНОВА, учениця 11 класу