Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Освітяни обговорили шляхи формування здоров’язбережувальної компетентності учнів шкіл-інтернатів

Днями в Кам’янсько-Дніпровській загальноосвітній санаторній школі-інтернат відбулися педагогічні читання з проблеми: «Формування здоров’язбережувальної компетентності учнів у навчально-виховному процесі школи-інтернату» для директорів та заступників директорів шкіл-інтернатів усіх типів.

На пленарному засіданні розглядалися питання щодо медичних аспектів реабілітаційного освітнього простору, сучасні підходи до формування життєвих навичок учнів у навчально-виховному процесі: теоретичний та практичний аспекти, а також питання щодо створення корекційно-розвивального освітнього простору в сучасній школі інтернатного типу.
По завершенню пленарної частини учасники педагогічних читань ознайомились із медичним та спортивним оснащенням, приміщеннями для оздоровлення та відпочинку учнів школи-інтернату.
Робота була продовжена у двох секціях: для заступників директорів з проблеми «Методичні особливості здоров’язбережувальної діяльності педагога на уроці» та для директорів з проблеми «Моніторинг діяльності учителя, як фактор забезпечення здоров’язбережувальної компетентності учнів у навчально-виховному процесі сучасної школи».
Педагогічні читання завершилися науково-методичним диспутом «Шляхи формування здоров’язбережувальної компетентності учнів у навчально-виховному процесі сучасної школи-інтернату» та підбиттям підсумків.
- Учасники педагогічних читань прийшли до висновку, що на сучасному етапі у школах-інтернатах приділяють значну увагу формуванню здоров’язбережувальної компетентності учнів у навчально-виховному процесі, створюючи оптимальні умови для корекції та розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Також вони визначили пріоритетні напрямки здоров’язбережувальної діяльності закладів, - зазначив директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Микола Ярмощук.
Управління у справах преси та інформації