Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Прощаємося з осінню весело!

Якщо ваші життєві сили і енергія послаблюються до кінця робочого тижня, не сумуйте! Саме так – не сумуйте! Жарти та пісня піднімають настрій миттєво.

Переконатися у цьому мали змогу учні Іванівського НВК та гості, які завітали на конкурсно-розважальний вечір «Прощаємося з осінню весело!». Учасниками конкурсних програм були всі школярі 5-11 класів - хтось був задіяний у гумористичних постановках, хтось – у музичних. Адже таланти є у кожного, лише потрібно дати можливість їх виявити і розвинути. Театралізовані оновлені та осучаснені постановки були на різну тематику: «Ріпка» (5 клас), «Троє поросят» (6 клас), «Козацький матріархат» та «Зустріч двох друзів» (7 клас), «Корова здохла!» (8 клас), «Дівчата очима хлопців» (9 клас), «Міні-КВНчик» (10 клас), «Галя, я у маршрутці» (11 клас).
А коли настрій у залі повністю відновився та поліпшився, настала черга прозвучати дуетам «Дві зірки», у складі яких були класні керівники зі своїми співочими вихованцями. Юлія Олексіївна Борисенко виконала пісню «Відлетіли журавлі» разом з п’ятикласником Олесандром Гуржиєм, Оксана Тарасівна Хмура проспівала «А я бажаю вам добра» разом з Настею Кавун та Катериною Лановою з 6 класу, класний керівник 7 класу Світлана Анатоліївна Біла нахвалювала «Варенички» з помічниками – Олександром Ткаченком та Нікітою Шрамком, Ірина Петрівна Комиса у дуеті з восьмикласником Георгієм Шульгою нагадала про велику силу посмішки, виконавши «Капитан, улыбнитесь!», «Листья желтые» лірично звучали у виконанні Валентини Іванівни Борисенко та дев’ятикласниці Олени Авєріної, про літо присутнім нагадали класний керівник 10 класу Юлія Володимирівна Пашетнєва та Євгенія Пашетнєва піснею «Мы такие разные», а під кінець концерту Наталія Анатоліївна Юдова з випускником 11 класу Вячеславом Буяковим проспівала про «Міцні горішки».
Неочікуваним, але приємним, номером програми виявився виступ директора школи Володимира Володимировича Білого: з Дариною Білою він запросив зал до ніжного вальсу під романтичну пісню «Сни». Журі, обране на початку вечора, виявилося не в змозі визначити І, ІІ чи ІІІ місце! Усі класи заслуговували на найвищу оцінку своєї творчості. Тому члени журі нагородили учасників номінаційними пам’ятними стрічками та грамотами, підкресливши індивідуальні риси та особливості виконавців. Хороший настрій, бадьорість та оптимізм, отримані на святі – запорука творчої ініціативи у наступних шкільних заходах, яких попереду дуже багато!
О.ПЕНЬКОВА,
педагог-організатор
Іванівського НВК