Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Олександр ПЕКЛУШЕНКО: ДЕРЖАВА ЗОБОВ’ЯЗАНА ВІДДАТИ БОРГ ВЕТЕРАНАМ

Все далі віддаляються роки війни, а разом з ними йдуть і наші Герої, безпосередні учасники та очевидці страшних подій воєнних років. Сьогодні є багато бажаючих переписати сторінки історії - про щось промовчати, щось додумати. Але ж це наша історія, безумовно, не все в ній гладко, але вона наша! Ми повинні знати її і пам’ятати!

Так само як пам’ятають ветерани про 22 червня 1941 року. Саме в цей день на світанку, німецькі війська віроломно, без будь-якого попередження, напали на Радянський Союз. Почалася Велика Вітчизняна війна радянського народу проти фашистського агресора.
– Ветеран – це людина, яка віддала все краще державі. Наші ветерани прожили непросте життя – знають, що таке бомбардування, піднімали цілину, працювали в колгоспах ... Вони працювали і вдень, і вночі. Тепер держава зобов’язана віддати борг цим людям. Ми зобо-в’язані докласти максимум зусиль для того, щоб життя ветеранів стало хоча б трішки краще, – упевнений голова облдержадміністрації, керівник обласної організації ПР Олександр Пеклушенко.
За словами керманича області, нові соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича передбачають суттєве підвищення соціального захисту ветеранів війни та праці, людей похилого віку, непраце-здатних громадян.
Партія регіонів підтримує принципове рішення Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення динамічного підвищення рівня соціального захисту та підтримки найбільш незахищених верств населення - інвалідів, ветеранів війни та праці, одиноких непрацездатних громадян похилого віку, створення необхідних умов для підтримання їх здоров’я та активного довголіття.
Депутатська фракція Партії регіонів, працюючи у Верховній Раді Україні, одноголосно підтримує відповідні законодавчі ініціативи Президента, стає ініціатором розробки нових законодавчих актів, які гарантують кожному ветерану війни і праці, громадянину похилого віку належний рівень життя, захист їх соціально-економічних, особистих прав і законних інтересів.
Депутатські фракції Партії регіонів у місцевих радах також приділяють цьому важливому питанню першочергову увагу, беруть під свій партійний контроль розробку та хід виконання регіональних програм соціального захисту і підтримки ветеранів.
– Ми в цілому змінили ставлення влади до ветеранів, скасували ганебну практику календарного святкування. Влада буде займатися ветеранами щодня. І цей, і кожен наступний рік будуть для влади роками ветеранів ... Ми розробили системний план дій з підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни, він почав втілюватися в життя з другого півріччя 2011 року та буде остаточно виконаний у 2015 році, - зазначив глава держави Віктор Янукович.
Ще в травні цього року стартував ініційований Партією ре-гіонів довгостроковий проект «Естафета пам’яті: «Пишаємося Великою Перемогою!». Ця акція покликана не лише згадати найбільш знаменні та пам’ятні дати Великої Вітчизняної війни, а й об’єднати регіони, духовно поєднати покоління.
– Найближчим часом стартує черговий етап соціального проекту, в рамках якого буде проводитися оздоровлення ветеранів, забезпечення лікарськими препаратами, – зазначив Олександр Пеклушенко.
Продовжує діяти і проект «Допоможемо ветерану!». Нагадуємо електронну адресу сайту VETERAN.ZP.UA. «Допомогти ветерану!» Може абсолютно кожна небайдужа людина.
Давайте завжди пам’ятати нашу історію, наших Героїв і разом Пишатися Великою Перемогою!
Єгор ХРОМІН