Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Спортивні досягнення держслужбовців району

futb.jpg

26-27 квітня у спорткомплексі «Мотор Січ» (м. Запоріжжя) проходила XII обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців, присвячена року спорту та здорового способу життя в Україні.

Цього року Кам’янсько-Дніпровський район представляла збірна команда з футзалу у складі працівників райдержадміністрації: Дмитра Тягуна (заступника голови райдержадміністрації), Сергія Діденка (начальника відділу житлово-комунального господарства РДА), Ігоря Гучкова (спеціаліста відділу будівництва та архітектури РДА), Сергія Хорошуна (спеціаліста юридичного відділу апарату РДА), Володимира Стужука (спеціаліста управління праці та соціального захисту населення РДА) та Андрія Кучеровського (спеціаліста відділу ведення державного реєстру виборців апарату РДА).
Захід є традиційним і проводиться з метою залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організацією їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту та пропаганди здорового способу життя. Наша команда у нелегкій боротьбі з достойними суперниками зайняла 12 місце та продемонструвала злагодженість дій і силу командного духу! Як зазначила у промові на честь урочистого відкриття змагань начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області Ольга Журба, спорт символізує велич духу і красу, силу, здоров'я і мужність, а спортивні досягнення сприяють поліпшенню іміджу державної служби в Україні та зміцненню здоров’я державних службовців.
Пам’ятаючи про це, займайтеся фізичною культурою, адже це не лише додає здоров'я, а й загартовує характер і волю!
Валентина ЦИМБАЛ, учасник заходу